Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Elektrik Savaşları İndir – Türkçe Dublaj 1080p Dual


Elektrik Savaşları İndir (The Current War) Türkçe Dublaj + Altyazılı 1080p

Tek link halinde indirip 1080p kalitesinde seyredeceğiniz. 6.5 ımdb puanına sahip, abd yapımı, Tarihi konusu, Dram türündeki hikayesiyle çıkışını 2019 yılında yapan Biyografi yapıtta;

bu güne kadar hemen her kulvarda en iyisini olmak için bir biriyle kıyasıya rekabet eden Mucitler olmuştur. Tıpkı buluşlarıyla modern dünyayı aydınlatmaya çalışan DC doğru akımın mucidi Thomas Edison ve AC alternatif akımın eksantrik mucidi Nikola Tesla gibi.

Bu rekabette iki sistem hakkında avantaj ve dezavantaj dışında o zamanın ticari kaygıları yüzünden rakibini kötülemek için elinden gelen her şeyi yapan Benedict Cumberbatch (thomad edison) ticari amaç gütmek yerine zekası ve dahiyane fikirleriyle yeni mucitler geliştirerek rakibini alt eden Nicholas Hoult (nicola tesla) tüm bu savaşın ötesinde amerikayı aydınlatmakla kalmayıp dünyayı şekillendirmek için tesla ile beraber edisona karşı amansız bir yarış içerisine giren Michael Shannon (george westinghouse) hikayesine misafir olacak. Endüstriyel çağın 3 büyük girişimci kahramanı arasında yaşanan mücadeleyi ve kazananı bu sayede izlerken görmüş olacaksınız. İyi Seyirler:)

sitemizde sunduğumuz diğer yapımlar için Film İndir kategorisinden göz atabilirsiniz.

Elektrik Savaşları İndir – Türkçe Dublaj 1080p Dual BENZER İÇERİKLER
Elektrik Savaşları İndir – Türkçe Dublaj 1080p Dual YAPILAN YORUMLAR