Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

He-Man Tüm bölümler İndir – Türkçe Dublaj


He-Man Tüm bölümler İndir – Türkçe Dublaj

He-Man and the Masters of the Universe, sahip olduğu titrek Kılıcı göğe yükseltmesiyle dünyanın en güçlü süper kahramanına dönüşen eternia gezegenin prensi He-Man efsanesini konu ediniyor. Kahramanımızın öyküsünü bilmeyen yoktur. Kendisi gibi süper güçlere sahip She-Ra adında bir ikiz kız kardeşi vardır. Hatta bu iki kardeşin sıradan biriyken kılıçlarını göğe yükseltip bir savaşçıya dönüşmek için söyledikleri ”Güç Bende Artık & Gölgelerin Gücü Adına” gibi klasikleşmiş replikleri vardır. Konuyu yazarken çocukluğuma gitmedim değil. O zamanlar, şimdiki gibi izlemek istediğimiz bir şeyi kaçırdıysak aman canım ne olacak ki nasılsa YouTube abimiz var hemen açıp izleriz yoktu.. Yeni nesil bilmez. Bunu ancak 80’ler çocukları bilir.. O gün yayınlanacak bölümü kaçırmamak için okuldan nasıl koşar adım eve geldiğimizi.. neyse üzülmeyin sizi He-Man efsanesinin yaşandığı yıllara götürüyorum..

Konusunu, bilmeyenler için yazıyorum🙂 efenim He-Man abimizin bu hayatta dostları olduğu kadar bir takım düşmanı olmuştur. işte Skeletor ve fedaileri bunların başında gelir. He-Man, en iyi arkadaşları ve müttefikleriyle birlikte tüm gücünü, eternia gezegenini yok etmek için Greyskull Kalesinin sırlarına erişmek isteyen azılı düşmanı Skeletor ve çapulcularını durdurmak için kullanır..


Abd imzalı, hayatımıza 1983 te ”He-Man and the Masters of the Universe’‘ adı altında giren, 1985 yılında 1-2 sezon 96 bölümle ekrana veda eden,  Macera türündeki, 7.5 ımdb puanına sahip, Animasyon tv serisinin tüm bölümlerini Tek parça olarak indirip seyretmeye başla… İyi Seyirler:)


sitemizde daha önce sunduğumuz She-Ra tv serisine göz atmayı unutmayın..

He-Man Tüm bölümler İndir – Türkçe Dublaj BENZER İÇERİKLER
He-Man Tüm bölümler İndir – Türkçe Dublaj YAPILAN YORUMLAR