Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Orijinal Windows 10 Enterprise 2022 ISO İndir – Türkçe Güncell 32-64 bit


Windows 10 Enterprise 2022 Orjinal ISO İndir – Türkçe (x32-x64) 21H2

Windows 10 Enterprise 2022 Orjinal ISO (Redstone 4), MSDN’den 100% orjinal olan bu işletim sistemini sizlere sunuyoruz. Güncel özellikler sayesinde performans özelliği artan, kurumsal firmaların çalışma ortamına tamamen uygun olan ve lisanslama desteği bulunan Windows 10 işletim sistemini birkaç işlemle sorunsuzca kurarak kullanıma hazır hale getirebileceksiniz. ESD sıkıştırma özelliği bulunmayan, UEFI destekli ve setupla kolayca kurulabilen bu işletim sistemini sizler için hazırlamış olduğumuz alternatif bağlantı adreslerimizden ücretsiz bir şekilde indirerek full olarak kullanabilirsiniz. formatlık isodur USB DVD yazılır.

KMS Sınırsız lisanslanmaktadır. dileyen kendi orjinal key serialini girebilirOrijinal Windows 10 Enterprise 2022 ISO İndir – Türkçe Güncell 32-64 bit BENZER İÇERİKLER
Orijinal Windows 10 Enterprise 2022 ISO İndir – Türkçe Güncell 32-64 bit YAPILAN YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

 • Abdullah
  3 sene önce

  Merhabalar, Bir adet Enterprise lisansı aldım ama LTSC sürümde çalışmadı, merak ettiğim konu enterprise sürümünde mağaza uygulamaları vs sistem kabarık mı? Bu sürümde LTSC gibi hafif midir? Veya ben LTSC sürümünü nasıl orijinal-Yasal yolla etkinleştirebilirim?

  • KARINCA
   3 sene önce

   merhaba buda kazmaz,ama ltsc daha hafif deniyor

  • KARINCA
   3 sene önce

   merhaba buda kazmaz,ama ltsc daha hafif deniyor

 • Hasn Ahmet
  2 sene önce

  admın abı turbo bıt lınk catlamıs yenılermısınız 64 bıt